19.11.15

ANGIE IS HERE !

Witam was po bardzo długiej przerwie. Nie ukrywam, że przez ostatnie pare miesięcy nie miałam większej chęci do zaglądania tu i umieszczania postów. Mimo wielu zmian w życiu nie miałam weny ani czasu na prowadzenie bloga.  
Pewnie żadna z was nie pamięta mojego wcześniejszego szablonu i żałuję teraz, że nie zrobiłam ani jednego screena przed całkowitym usunięciem. W każdym razie, uważam że remont bardzo się przydał i jestem zadowolona z jego rezultatów. Usunęłam też wiele notek, które mi się, źle kojarzyły lub po prostu nie podobały.

Przygotowałam dla was taki oto mix ulubionych zdjęć, zrobionych od ostatniej notki. Przeważąją tutaj główmie zdjęcia z wakacji i nasze najukochansze selfies. Myślę, że po stworzeniu takich "kolarzy?", mogę się mianować mistrzem painta haha.
Jak już wspominałam, wiele się u mnie wydażyło. Jedną z najważniejszych zmian jest nowa szkoła. Chodzę do nowej szkoły na profil gastronomiczny, z którym wcale nie wiąże swojej przyszłości, aczkolwiek jest mi to potrzebne do osiągnięcia lepszego wykrztałcenia w innym zawodzie. Zonk? Tak wiem, prawa edukacji w niemczech są komiczne. Aby je wam przedstawić i racjonalnie wytłumaczyć, potrzebowałabym dużo, dużo czasu. Jeśli jesteś od niedawna w Niemczech, nie umiesz języka, ani nie masz tu długo mieszkającej rodziny, to życzę ci dużo powodzenia oraz cierpliwości. Ja jestem w Niemczech od 4 lat i sama się jeszcze czasami w tym wszystkim gubię. 

Jutro ważny dzień, tak więc idę zaraz spać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie znowu tak miło do blogo-sfery i wybaczycie wszystkie błędy ortograficzne. Dajcie znać co myślicie o nowym wystroju i zdjęciach. 


9 komentarzy:

 1. Mie byłam wcześniej na Twoim blogu, ale teraz bardzo mi się podoba ;)


  Kinga Dobrowolska–blog. Pozdrawiam gorąco ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem takie przerwy sa potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze, że wróciłaś ;)

  pozdrawiam ;)
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post :)
  ★Zapraszam ★
  http://kivuss.blogspot.com/2015/11/znizka-40-w-answearcom-swiateczne.html#more

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nigdy nie miałam okazji kształcić się w Niemczech, ba ja ledwo znam język. podziwiam Cię że bo znając życie ja nie dałabym sobie tam rady. Pozdrawiam.

  Mój kawałek internetu

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia
  Fajnie, że wróciłaś
  Świetnie piszesz
  Zostaje na dłużej
  Zapraszam do mnie :)
  --> karolinyjia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mieszkasz w Niemczech? super :) podoba mi się wygląd bloga, ponieważ jest bardzo przejrzysty i nieudziwniony. Kolaże są super! zwłaszcza podobają mi się 1 i 3 ;)
  powodzenia w powrocie do blogowania, ja dopiero zaczynam :)
  ann-aspiration

  OdpowiedzUsuń